Kursové sázení

cgaff_lp_hc_b_630x400.jpg
Trh s kurzovým sázením ve střední Evropě je vysoce konkurenční a neskýtá přílišný prostor pro vstup dalších hráčů. Vyznačuje se desítkami sázkových kanceláří, které mezi sebou bojují o podíl na trhu. Pro zavedené společnosti, jako je Fortuna Entertainment Group, však tato situace představuje velký růstový potenciál.

Z celoevropského měřítka bude do budoucna hnacím motorem odvětví sázení a hraní prostřednictvím internetu. Evropský online sektor vykazuje zvyšující se tržby, v roce 2008 se jednalo o 6,5 miliardy eur, objem, který představuje 7% podíl na celkovém herním byznysu. Očekává se, že v roce 2012 tato suma vzroste na 11 miliard eur, a podíl internetu se tak zvýší na 12 %. Čísla vycházejí z výpočtů evropské profesní asociace European Gaming & Betting Association(EGBA).

Dalším významným ukazatelem je, že k růstu online trhu nedochází na úkor kamenných poboček. Jejich tržby by do roku 2012 měly vzrůst zhruba o 4 % v porovnání s rokem 2008. Podle asociace se dá očekávat, že tento trend se nijak dramaticky nezmění ani v budoucnu.

S rostoucími nároky uživatelů na větší interaktivitu také přichází vzestup popularity tzv. LIVE sázek, živých sázek v průběhu utkání, produktu, který Fortuna Entertainment Group nabízí na všech trzích.

Sázková kancelář Tipsport.cz přináší tisíce kurzů pro sázení online a sportovní přenosy ve spojení s adrenalinem live sázek. Hledáte výdělek na internetu? Práci či brigádu z domova? Nebo si jen chcete pokrýt náklady. Livesport: aktuální live výsledky & livescore pro fotbalové ligy. SAZKA sázková kancelář je česká akciová společnost provozující zejména hazardní hry a sázky, její název byl zkratkou pro sázkovou kancelář. Chance je populární sázková kancelář.

Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací společnosti Fortuna a mají pouze informativní charakter.


Partnerské weby:


Jízdní kola Olpran pro každého cyklistu. Hubnutí a dieta pro všechny ženy. Twoo je jedna z nejnovějších seznamek. Servis24 přihlášení je opravdu velmi rychlé a dostupné. Jak se poprvé přihlásit do Servis 24 Internetbankingu? Postup pro přihlašování do Servis 24 Internetbankingu.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!